Uwaga. Wyniki będą dostępne do dnia 31 października 2023 roku. Po tym terminie archiwum wyników zostanie wyłączone, a dane zostaną skasowane bezpowrotnie.
Szczegóły na temat polityki prywatności można znaleźć tutaj



Wieliszewski Crossing Zima - Bieg 9,6 km

Wieliszew, 04-02-2018


Zawodnicy na mecie: 422, kobiety: 148, mężczyźni: 274

Wybierz kategorię:     Pobierz wyniki OPEN w formacie PDF


Klasyfikacja drużynowa kliknij tutaj




M-ceM. kat.NrKategoriaNazwisko Imię Miejscowość Klub Wynik Tempo Punkty Klucz
9523374M41-50Domański Marcin - JW3934 00:48:22 05:02 min/km135.77BZ8374
9648897M31-40Walczak Michał Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:48:26 05:02 min/km135.58BZ8417
972455M41-50Grzesik Marcin Chotomów GRUPA BIEGOWA CHTMO 00:48:26 05:02 min/km135.58BZ8055
9815268M21-30Łata Krystian Warszawa - 00:48:30 05:03 min/km135.4BZ8268
994958M31-40Matyszczak Krzysztof Warszawa KENKO 00:48:31 05:03 min/km135.35BZ8058
10050100M31-40Markowski Marcin Serock BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:48:31 05:03 min/km135.35BZ8100
10125919M41-50Brzostek Rafał Stanisławów Pier NEW AGE FITNESS - SKLEPRO 00:48:31 05:03 min/km135.35BZ8439
7310K31-40Wasilewska Iwona Warszawa NA MAXA TEAM 00:48:33 05:03 min/km179.81BZ8010
10216891M21-30Szostak Artur Wieliszew BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:48:34 05:03 min/km135.21BZ8411
10351313M31-40Głowacki Robert Warszawa - 00:48:35 05:03 min/km135.16BZ8313
1044175M61plusOpałka Jan Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 00:48:37 05:03 min/km135.07BZ8175
1052677M41-50Głowacki Andrzej Legionowo WIELISZEW HERON TEAM 00:48:43 05:04 min/km134.79BZ8077
10627173M41-50Gmitrzuk Paweł Sterdyń XXXIX LICEUM OGÓLNOKSZTA 00:48:48 05:05 min/km134.56BZ8173
83405K41-50Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec - 00:48:52 05:05 min/km178.65BZ8279
10717349M21-30Musiński Łukasz Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:48:55 05:05 min/km134.24BZ8349
10828339M41-50Patalan Dariusz Nowy Dwór Mazowie ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 00:48:56 05:05 min/km134.2BZ8339
10952252M31-40Siedlecki Łukasz Warszawa BIEGANIEPO40.PL 00:48:59 05:06 min/km134.06BZ8252
11029170M41-50Jodłowski Tomasz Jabłonna - 00:49:10 05:07 min/km133.56BZ8170
11130373M41-50Spryszyński Marcin - JW3934 00:49:17 05:08 min/km133.24BZ8373
11253905M31-40Śmiertka Przemysław Warszawa #NATOLIŃSKIWIR 00:49:21 05:08 min/km133.06BZ8425
9471K31-40Głowacka Aneta Bodzanów SOKÓŁ BODZANÓW 00:49:24 05:08 min/km176.72BZ8071
10385K21-30Ostrowska Malgorzata Wieliszew BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:49:32 05:09 min/km176.24BZ8085
11331250M41-50Podgórski Wacław Morgi - 00:49:34 05:09 min/km132.48BZ8250
115257K31-40Trzaskowska Joanna Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:49:38 05:10 min/km175.89BZ8257
126383K31-40Piętka Marzena Legionowo ROZBIEGAMY NOWY DWÓR 00:49:44 05:10 min/km175.54BZ8459
11418914M21-30Kucharski Robert Otwock #NATOLIŃSKIWIR 00:49:47 05:11 min/km131.9BZ8434
131367K16-20Plaskaty Patrycja Warszawa - 00:49:48 05:11 min/km175.3BZ8367
11554237M31-40Jezierski Łukasz Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:49:56 05:12 min/km131.51BZ8237
11619246M21-30Oleksiak Radosław Legionowo AKS MEWA KRUBIN 00:50:01 05:12 min/km131.29BZ8246
147317K31-40Norkowska Aleksandra Warszawa ORANGE POLSKA 00:50:03 05:12 min/km174.43BZ8317
11732880M41-50Hunkiewicz Wojciech Marki MCP BIKE TEAM 00:50:13 05:13 min/km130.77BZ8400
1187936M51-60Nowak Jan Tłuszcz 00:50:15 05:14 min/km130.68BZ8476
15847K31-40Jabłonowska Magda Komornica WIELISZEW HERON TEAM 00:50:16 05:14 min/km173.67BZ8047
11955241M31-40Grodek Krzysztof Łajski - 00:50:19 05:14 min/km130.51BZ8241
16445K21-30Kulesza Agnieszka Warszawa TRUCHT TARCHOMIN TEAM 00:50:19 05:14 min/km173.5BZ8045
12056121M31-40Pokojski Marek Legionowo BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:50:22 05:14 min/km130.38BZ8121
174901K41-50Pawlak Lidia Nowe Pieścirogi/n - 00:50:22 05:14 min/km173.33BZ8421
12133305M41-50Krajewski Przemysław Warszawa LECZO TEAM 00:50:28 05:15 min/km130.12BZ8305
185304K41-50Turczyńska Monika Warszawa LECZO TEAM 00:50:28 05:15 min/km172.99BZ8304
12257206M31-40Krawczyk Paweł Winnica LIDER WINNICA 00:50:34 05:16 min/km129.86BZ8206
12334306M41-50Kurek Janusz Legionowo - 00:50:34 05:16 min/km129.86BZ8306
199266K31-40Michalak Marta Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 00:50:38 05:16 min/km172.42BZ8266
1248921M51-60Kado Grzegorz Łajski WIELISZEW HERON TEAM 00:50:42 05:16 min/km129.52BZ8441
20565K21-30Wojewódzka Anna Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM 00:50:43 05:17 min/km172.13BZ8065
12535327M41-50Kamiński James Artur Józefów KINGRUNNER 00:50:44 05:17 min/km129.43BZ8327
12636331M41-50Brodel Rafał Kałuszyn WIELISZEW HERON TEAM 00:50:47 05:17 min/km129.31BZ8331
211084K31-40Opara Maja Jabłonna BRAVEHEARTS LEGIONOWO 00:50:49 05:17 min/km171.79BZ8084
12737169M41-50Iwanowski Piotr Skrzeszew BIEGAM PO SKRZESZEWIE 00:50:51 05:17 min/km129.14BZ8169
22634K21-30Szczurowska Aleksandra Zakroczym - 00:50:52 05:17 min/km171.63BZ8034
2311397K31-40Górska Justyna Serock NA MAXA TEAM 00:50:53 05:18 min/km171.57BZ8472
1   2   3   4   5   6   7   8   9   

Obsługiwane typy zawodów

  • kolarstwo szosowe
  • kolarstwo górskie
  • biegi, maratony
  • rolkarstwo
  • narciarstwo, snowboard
  • i wiele innych

Czym jest nasza firma?

Charakteru firmy nie określa jej nazwa, statut czy akty prawne. Okreś­lają go potrzeby klienta, które zostają zaspokojone, kiedy kupuje on jakiś produkt lub usługę. Zadowolenie klienta stanowi mi­sję i cel naszej firmy. Odpowiedź na pytanie, czym jest nasza firma, można więc uzyskać, jedynie patrząc na nią z zewnątrz, z pun­ktu widzenia klienta i rynku.

Znajdź nas na

  • Facebook: Czasomierzyk
  • Google: 102048948199715833978
  • YouTube: Czasomierzyk
Chcesz dostawać informacje o nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera